بیمه باربری و حمل و نقل

بیمه حمل و نقل کالا یکی از قدیمی ترین انواع بیمه میباشد که در آن خسارات وارد شده به کالا ها در حین جابجایی و در مسیر حمل و نقل، جبران میشود. بیمه کردن بار راه حل مطمئینی برای از بین بردن استرس و ریسک جابجا کردن وسایل شکستنی و گران قیمت میباشد.


بیمه های باربری یا داخلی و یا خارجی میباشند که با توجه به فعال بودن راستین بار در زمینه باربری در مرکز تهران و باربری در غرب تهران و باربری در شرق تهران و باربری در شمال تهران بیمه داخلی در این مقاله تشریح خواهد شد.

بیمه داخلی به چند صورت امکانپذیر میباش:

بیمه باربری عمومی

در اين قرارداد شرايط اصلي بيمه و تعهدات طرفين مانند خطرات احتمالی و روش حمل معين مي‏شود و با يك قرارداد و یک بار هزینه کردن بيمه‏اي معين موافقت مي‌گردد كه شامل حمل بار های متعددي مي باشد و به همين دليل، قرارداد تا زماني كه کل بار در هر تعداد حمل و نقل جابجا شود اعتبار دارد. یکی از مزایای این روش عدم نیاز به مراجعه بیمه گر برای هر بار جابجایی میباشد که منجر به صرفه جویی در زمان و هزینه ها میشود.

بیمه نامه باربری با پوشش باز

در این روش بیمه گر برای یک هفته یک ماه و یا یک سال کالاهای خود را بیمه کرده و در این روش با توجه به محدودیت زمانی دیگر محدودیتی در دفعات اساس کشی وجود ندارد و در مدت زمان مشخص شده در هر جابجایی در صورتی که خسارتی به لوازم بیمه گر وارد شود قابل جبران خواهد بود.

بیمه باربری ساده

این نوع بیمه نامه برای بیمه کردن تعدادی از وسایل خاص که در فرم های بیمه قید میشوند میباشد. به این شکل که کل وسایل باربری بیمه نشده و فقط تعداد مشخصی از آن ها بیمه خواهد شد.


در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید با شماره های 02144302261 و یا 09129334231 تماس حاصل بفرماید.